FMP200FBE52-68K1
MFR.Part #
FMP200FBE52-68K1
JLCPCB Part #
C1382250
Description
-55℃~+155℃ 2W 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS