FMP200FBE52-475K
MFR.Part #
FMP200FBE52-475K
JLCPCB Part #
C1381344
Description
-55℃~+155℃ 2W 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS