FMP200FBE52-12K
MFR.Part #
FMP200FBE52-12K
JLCPCB Part #
C1381845
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS