FMP100JR-52-2K7
MFR.Part #
FMP100JR-52-2K7
JLCPCB Part #
C3411047
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS