FMP100JB-52-0R56
MFR.Part #
FMP100JB-52-0R56
JLCPCB Part #
C3420235
Description
-55℃~+155℃ 1W 560mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS