FMP100FTF52-680K
MFR.Part #
FMP100FTF52-680K
JLCPCB Part #
C3570366
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS