FMP100FTF52-46R4
MFR.Part #
FMP100FTF52-46R4
JLCPCB Part #
C1380700
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS