FMP100FTF52-383R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100FTF52-383R
JLCPCB Part #
C5641123
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 383Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS