FMP100FTF52-205R
MFR.Part #
FMP100FTF52-205R
JLCPCB Part #
C1380764
Description
-55℃~+155℃ 1W 205Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS