FMP100FTF52-137R
MFR.Part #
FMP100FTF52-137R
JLCPCB Part #
C1381014
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS