FCR200JR-73-750K
MFR.Part #
FCR200JR-73-750K
JLCPCB Part #
C1763067
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 750kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS