AHA50AFB-1K54
MFR.Part #
AHA50AFB-1K54
JLCPCB Part #
C1568614
Description
1.54kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS