MFR-25FRFPN499K
MFR.Part #
MFR-25FRFPN499K
JLCPCB Part #
C3550738
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS