RV0805FR-07750KL
MFR.Part #
RV0805FR-07750KL
JLCPCB Part #
C873432
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS