FMP100FTE52-93K1
MFR.Part #
FMP100FTE52-93K1
JLCPCB Part #
C1381140
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS