FMP100FTE52-3R16
MFR.Part #
FMP100FTE52-3R16
JLCPCB Part #
C1387756
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS