FMP100FTE52-29K4
MFR.Part #
FMP100FTE52-29K4
JLCPCB Part #
C1380068
Description
-55℃~+155℃ 1W 29.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS