FMP100FRF52-8K25
MFR.Part #
FMP100FRF52-8K25
JLCPCB Part #
C1755460
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS