FMP100FRF52-3R01
MFR.Part #
FMP100FRF52-3R01
JLCPCB Part #
C20160078
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.01Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS