FMP100FRF52-1K43
MFR.Part #
FMP100FRF52-1K43
JLCPCB Part #
C1754852
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS