FMP100FRF52-16K9
MFR.Part #
FMP100FRF52-16K9
JLCPCB Part #
C1756596
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS