FMP100FRE52-95R3
MFR.Part #
FMP100FRE52-95R3
JLCPCB Part #
C3448417
Description
-55℃~+155℃ 1W 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS