FMP100FRE52-56R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100FRE52-56R
JLCPCB Part #
C1756495
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 56Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS