FMP100FRE52-14R3
MFR.Part #
FMP100FRE52-14R3
JLCPCB Part #
C1755028
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS