FMP100FBF52-5R23
MFR.Part #
FMP100FBF52-5R23
JLCPCB Part #
C20146247
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS