FMP100FBE52-91R
MFR.Part #
FMP100FBE52-91R
JLCPCB Part #
C1379802
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS