FMP100FBE52-3K32
MFR.Part #
FMP100FBE52-3K32
JLCPCB Part #
C3550187
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS