FMF-50FTF52-220K
MFR.Part #
FMF-50FTF52-220K
JLCPCB Part #
C3519694
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS