FMF-50FRF52-1K5
MFR.Part #
FMF-50FRF52-1K5
JLCPCB Part #
C3460212
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS