FMF-25FTF52-9K1
MFR.Part #
FMF-25FTF52-9K1
JLCPCB Part #
C3495739
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS