FMF50SFTF52-27K
MFR.Part #
FMF50SFTF52-27K
JLCPCB Part #
C3478793
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS