FMF50SFTE52-4K3
MFR.Part #
FMF50SFTE52-4K3
JLCPCB Part #
C1376508
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS