FMF200FTF73-24R
MFR.Part #
FMF200FTF73-24R
JLCPCB Part #
C1388180
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS