FMF200FRF73-910R
MFR.Part #
FMF200FRF73-910R
JLCPCB Part #
C1762203
Description
-55℃~+155℃ 2W 910Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS