FMF200FRE73-9K1
MFR.Part #
FMF200FRE73-9K1
JLCPCB Part #
C3416073
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS