FMF200FRE73-1K5
MFR.Part #
FMF200FRE73-1K5
JLCPCB Part #
C1766753
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS