FM0207FTE52-33R
MFR.Part #
FM0207FTE52-33R
JLCPCB Part #
C1374612
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS