FM0207FTE52-300K
MFR.Part #
FM0207FTE52-300K
JLCPCB Part #
C3442109
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS