FKN5WSJR-73-160R
MFR.Part #
FKN5WSJR-73-160R
JLCPCB Part #
C1776631
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+155℃ 160Ω 5W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS