FKN300FR-73-3R6
MFR.Part #
FKN300FR-73-3R6
JLCPCB Part #
C1777961
Description
-40℃~+155℃ 3.6Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS