FKN2WSJT-52-20R
MFR.Part #
FKN2WSJT-52-20R
JLCPCB Part #
C3412768
Description
-40℃~+155℃ 20Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS