FKN200JR-73-3R9
MFR.Part #
FKN200JR-73-3R9
JLCPCB Part #
C1763762
Description
-40℃~+155℃ 2W 3.9Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS