FKN1WSJR-52-9R1
MFR.Part #
FKN1WSJR-52-9R1
JLCPCB Part #
C3433143
Description
-40℃~+155℃ 1W 9.1Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS