FKN1WSJR-52-56R
MFR.Part #
FKN1WSJR-52-56R
JLCPCB Part #
C1756057
Description
-40℃~+155℃ 1W 56Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS