FKN1WSJR-52-4R3
MFR.Part #
FKN1WSJR-52-4R3
JLCPCB Part #
C1756307
Description
-40℃~+155℃ 1W 4.3Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS