FKM-75KT-73-68R
MFR.Part #
FKM-75KT-73-68R
JLCPCB Part #
C1403467
Description
-55℃~+175℃ 68Ω 750mW Wirewound Resistor ±10% ±150ppm/℃ 插件,D3.6xL9.9mm Through Hole Resistors ROHS