FKM-75JT-73-68R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKM-75JT-73-68R
JLCPCB Part #
C3420916
Package
Plugin,D3.6xL9.9mm
Description
-55℃~+175℃ 68Ω 750mW Wirewound Resistor ±150ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL9.9mm Through Hole Resistors ROHS