RSF3WSJR-73-22K
MFR.Part #
RSF3WSJR-73-22K
JLCPCB Part #
C1763091
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS