FCR-25JR-52-33K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FCR-25JR-52-33K
JLCPCB Part #
C1784792
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS