FCR3WSJT-73-560K
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-560K
JLCPCB Part #
C3560297
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 3W 560kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS